پک آموزش PARA3D 2

پک آموزشی para3d 2

 

 

مژده به علاقه مندام معماری پارامتریک

پک پارا تی ری دی آپدیت شد 

 

 

آموزش جامع مدل سازی پارامتریک سری دوم

در این پک سعی شده با محوریت قرار دادن نرم افزار 3dsmax به قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار در مدل سازی معماری پرداخته شود و با برسی امکانات ویژه این نرم افزار در زمینه مدل سازی حجم ها و پوسته های پیچیده و پارامتریک به
افق های جدیدی از امکانات این نرم افزار رسید.در این مسیر با شناخت مجموعه ای از امکانات ذاتی این نرم افزار و همچنین مجموعه ای از اسکریپت ها و پلاگین های کاربردی که تا به حال برای max تولید شده اند در کنار پلاگین پارا تی ری دی سطح جدیدی از امکانات مدلینگ مکس به شما معرفی میشود.

مجموع این پلاگین ها و اسکریپت ها به شما این امکان را میدهد که برای پروژه هایی که از نظر زمانی یا هزنه ای امکان وقت گذاشتن را ندارند بدون نیاز به para3d به نمونه هایی مشابه کارهای انجام شده با این پلاگین برسید با صرف زمان بسیار کمتر.
آشنایی با تکنیک های ساده نرم افزار 3dsmax و پلاگین ها و اسکریپت های آن در کنار یاد گیری اصولی و کامل پلاگین para3d به شما این امکان را میدهد که بدون نیاز به نرم افزار دیگری مانند راینو و یا گرس هاپر بتوانید از پس پیچیده ترین مدل سازی ها وپوسته های پارامتریک در کمترین زمان برآیید.

آنچه در این پک خواهید دید:

1. بیش از 15 ساعت آموزش از به روز ترین تکنیک های مدل سازی در نرم افزار 3dmax و همچنین پلاگین ها و اسکریپت های کاربردی در آن به همراه فایل ها وروش نصب و کرک هر یک می باشد. این آموزش ها در 35 قسمت آموزش پروژه محور آموزش داده شده.
2. 14 جلسه آموزش روش کار و مقدمات پلاگین para3dو همچنین 14 جلسه آپدیت پک پارا شامل آموزش تکنیک های جدید تر و پیشرفته تر که در ورژن های اخیر این نرم افزار به آن اضافه شده.
3. 15 جلسه مثال های کاربردی و مدل سازی صفر تا 100پروژه های گوناگون در para3d به همراه آشنایی کامل با روش های گوناگون گسترده گرفتن از مدل های سه بعدی برای برش لیزر و ماکت سازی به صورت کامل به همراه مثال های معماری
پاراتی ری دی یک پلاگین قدرتمند در زمینه مدل سازی و احجام پارامتریک میباشد که به کاربران نرم افزار 3dsmax اجازه میدهدبا رسم گراف های پارامتریک با محیطی شبیه به گرس هاپر در راینو دست به مدل سازی بزنند.همچنین مدل سازی سطوحی با قوس های پیچیده که تا پیش از این در تی ری دی مکس مشکل انجام میشد در این محیط به سادگی و سهولت نرم افزاری مانند راینو قابل انجام است.در این پک به آموزش جامع مدل سازی در این پلاگین پرداخته میشود و بعد از آشنایی به موارد مقدماتی شما با مفاهیم پیچیده تر و امکانات جدید پارا آشنا خواهید شد در کنار این آموزش ها به شرح تکنیک های پیشرفته مدل سازی در مکس میپردازیم و شما را با مجموعه ای از اسکریپت ها و پلاگین ها ی کاربردی در مدل سازی آشنا خواهیم کرد

14 جلسه آموزش مقدماتی

.1آشنایی با مدل سازی در مکس
.2آشنایی با داینامیک مدلینگ
.3آشنایی با مفاهیم پارامتریک
.4نصب و شناخت کلی para3d
.5آشنایی با کنترل کننده ها در para3d
.6آشنایی با تکنیک های پوسته سازی
.7آشنایی با تکنیک های حجم سازی
.8ساخت پنل های سفارشی روی احجام دلخواه

فهرست کامل آموزش ها به همراه دموی آموزش های موجود در پک را در کانال تلگرامی پک para3d 2 ببینید

کانال تلگرامی پارا3D

لینک آپارات پک PARA3D


 

سفارش پک های آموزشی

 

برای کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط   سفارش پک ها لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید

 

021-88959878

 

09183495715

 

برای  تماس از طریق تلگرام روی متن کلیک کنید

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت